Zakład Instalatorstwa Elektrycznego. Piotr Jackowski

Czytaj więcej...W rocznej naradzie tym razem udział wzięli wszyscy pracownicy trzech firm: Zakładu Instalatorstwa Elektrycznego, Odlewni Metali Nieżelaznych i elektrycznych sklepów firmowych. Tradycyjnie pod koniec roku, w świetlicy w Dębnie Polskim, właściciel Piotr Jackowski podsumował działalność swoich zakładów. Zwrócił uwagę na problemy, z jakimi mierzył się w bieżącym roku i nakreślił perspektywy działalności firmy na 2020 r.

Czytaj więcej...Tradycyjnie pod koniec roku, w świetlicy w Dębnie Polskim, gdzie ma swą siedzibę Zakład Instalacji Elektrycznych Piotra Jackowskiego, właściciel firmy zebrał pracowników na cyklicznej naradzie zakładowej.

 

Czytaj więcej...W połowie września, w świetlicy w Dębnie Polskim, gdzie ma swą siedzibę Zakład Instalacji Elektrycznych Piotra Jackowskiego, właściciel firmy zebrał prawie wszystkich pracowników na cyklicznej naradzie zakładowej.

Czytaj więcej...W Katowicach firma AK Nova modernizuje funkcjonujący Zakład Odzysku i Unieszkodliwiania Odpadów w celu przystosowania do aktualnie obowiązujących wymogów prawa w zakresie mechaniczno-biologicznego przetwarzania odpadów oraz do obowiązków ograniczenia składowania odpadów. Zakład Instalacji Elektrycznych Piotra Jackowskiego, jako podwykonawca wykonuje w obiekcie roboty elektryczne, w tym instalację odgromową, siły i niskoprądową oraz oświetlenie zewnętrzne, a także stacją transformatorową.

O firmie w skrócie

Projektujemy i wykonujemy: instalacje elektryczne i teletechniczne, automatykę, linie kablowe i napowietrzne SN i NN, stacje trafo SN/NN, sieci komputerowe, oświetlenie ulic, monitoring, pomiary elektryczne. Wykonujemy roboty z podnośników koszowych i nożycowych.

Najnowsze informacje

Szukaj

Odsłon artykułów:
510875