Zakład Instalatorstwa Elektrycznego. Piotr Jackowski

Czytaj więcej...W rocznej naradzie tym razem udział wzięli wszyscy pracownicy trzech firm: Zakładu Instalatorstwa Elektrycznego, Odlewni Metali Nieżelaznych i elektrycznych sklepów firmowych. Tradycyjnie pod koniec roku, w świetlicy w Dębnie Polskim, właściciel Piotr Jackowski podsumował działalność swoich zakładów. Zwrócił uwagę na problemy, z jakimi mierzył się w bieżącym roku i nakreślił perspektywy działalności firmy na 2020 r.

Czytaj więcej...Tradycyjnie pod koniec roku, w świetlicy w Dębnie Polskim, gdzie ma swą siedzibę Zakład Instalacji Elektrycznych Piotra Jackowskiego, właściciel firmy zebrał pracowników na cyklicznej naradzie zakładowej.

 

Czytaj więcej...W połowie września, w świetlicy w Dębnie Polskim, gdzie ma swą siedzibę Zakład Instalacji Elektrycznych Piotra Jackowskiego, właściciel firmy zebrał prawie wszystkich pracowników na cyklicznej naradzie zakładowej.

O firmie w skrócie

Projektujemy i wykonujemy: instalacje elektryczne i teletechniczne, automatykę, linie kablowe i napowietrzne SN i NN, stacje trafo SN/NN, sieci komputerowe, oświetlenie ulic, monitoring, pomiary elektryczne. Wykonujemy roboty z podnośników koszowych i nożycowych.

Najnowsze informacje

22 czerwiec 2021
27 luty 2021

Szukaj

Odsłon artykułów:
587034